Scéna Na plovárně/Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Detaily

Čas: 24 června, 2022 20:30
Lokace: Scéna na Občanské plovárně
Typ akce: Muzikál
Organizátor: Agentura Divinus s.r.o.
koupit vstupenky

O akci

Umělecká a produkční agentura DIVINUS Kateřiny Brožové a Scéna na Občanské plovárně vás zvou na muzikálové představení NOC NA KARLŠTEJNĚ.

Obnovená premiéra originální verze!

Když se u nás řekne muzikál, každému se vybaví dnes už kultovní a legendární Noc na Karlštejně, právem snad nejoblíbenější česká muzikálová komedie, které vdechl filmový život režisér Zdeněk Podskalský, který byl i autorem scénáře. S úžasnou spoluprací hudebního skladatele Karla Svobody a textaře Jiřího Štaidla vzniklo dílo, které Češi milují.

Pojďte s námi zažít dobu císaře Karla IV. a náladu historického hradu Karlštějna, kam by zapovězen vstup ženám, kde ale díky drobné ženské lsti opět zvítězí láska… Prožijte neopakovatelnou romantickou atmosféru časů dávno minulých s humorem takřka současným. Užijte si ty nejznámější melodie a v neposlední řadě hvězdné herecké obsazení naší divadelní adaptace Noci na Karlštejně!

Obsazení:

Petr Štěpánek, Marek Vašut, Václav Vydra, Monika Absolonová, Kateřina Brožová, Marian Vojtko, Sabina Laurinová, Bohuš Matuš, Jan Vlasák, Petr Vondráček, Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková a mnozí další.

Divadelní adaptace a režie: Martin Novotný
Hudba: Karel Svoboda
Texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Choreografie: Richard Hes
Scéna: Ivo Žídek
Kostýmy: Lucie Loosová

V licenci ProVox Music Publishing s.r.o. a Dilia z.s.

Foto: Agentura Divinus