Scéna Na plovárně/Muzikálový Workshop – Nina Schwarz – NY

Muzikálový Workshop – Nina Schwarz – NY

Detaily

Čas: 16 srpna, 2023 11:00
Typ akce: Workshop
Organizátor: DynamicArt
vstupenky na ticketportal

O akci

Muzikálový Workshop

Scéna na Občanské plovárně vás zve na unikátní muzikálový workshop.

Pokud jste herec, zpěvák nebo tanečník, připojte se k nám na nezapomenutelném letním workshopu plném zahraničních vlivů přímo ze světa broadwayských divadel.

Co vás čeká? Během 5 hodin intenzivního workshopu, pod vedením Niny Schwarz, která je současnou studentkou The American Musical and Dramatic v New York City, získáte důležité znalosti a techniky, nejen pro zpěv a váš hlas, ale také pro správnou práci s emocemi či přenos postavy přímo na jeviště.

Workshop je limitován pro malý počet účastníků, abychom mohli garantovat individuální přístup a osobní rozvoj. Workshop je určen pro věkovou kategorii 15+ a je ideální pro všechny, kteří již mají nějaké zkušenosti se zpěvem či vystupováním.

Přítomen bude i talentovaný korepetitor/pianista Richard Mašata, který účastníkům poskytne profesionální klavírní doprovod a bude po celou dobu k dispozici s cennými radami a inspirací.

Každý účastník si, dle vlastního výběru, zvolí jednu muzikálovou píseň v českém nebo anglickém jazyce a předem zašle svou volbu na emailovou adresu: nina.managementofficial@gmail.com. Noty, nahrávky nebo jiné, další pomocné informace k písni jsou vítány. Před samotným workshopem účastníci také obdrží materiály, noty a nahrávky ke společné písni, která bude součástí workshopu, aby se mohli předem připravit a vytvořit si tak vlastní představu.

V ceně jedné vstupenky bude k zajištěno malé občerstvení přímo na místě.

Připojte se k nám v jednom z termínů: 14. 8., 16. 8. nebo 18. 8. 2023. Toto je jedinečná příležitost pro všechny, kteří touží posunout své možnosti na profesionálnější úroveň.

Neztrácejte čas a rezervujte si své místo ještě dnes na www.ticketportal.cz ! Léto je tady a je čas rozproudit hudební scénu. Těšíme se na vás na letním muzikálovém workshopu!

VSTUP DO AREÁLU OD 10:30