Popis projektu

Koncert, Muzikál, Divadlo, Dětské představení a jiné

Scéna Občanské plovárny s naším šapitó je situována v krásné a pohodlně dostupné lokalitě v samotném centru Prahy 1 na Malé straně sousedící s budovou úřadu vlády ČR.

Umístění hlediště se šapitó je v zahradách OP s nádherným výhledem na Vltavu a obklopeno nově zrekonstruovanou restaurací a venkovním barem přímo u řeky. Mírná i přirozená elevace pevného hlediště zajišťuje skvělý výhled na zastřešené jeviště s kvalitním divadelním a koncertním ozvučením.

Nejen umístění, ale také program letní scény je lákavý. Přináší produkci úspěšných muzikálů, hudebních komedií a dále také exkluzivních koncertů našich i zahraničních hvězd. Další možností využití je samotná plocha hlediště, kterou lze využít i pro jiné dispoziční uspořádání.

Parkování během akcí v objektu Občanské plovárny není možné.

Catering pro návštěvníky představení nebo koncertu

Voucher součástí každé zakoupené vstupenky

V rámci divadelních a koncertních akcí realizovaných formou ticketingu divák získá při zakoupení vstupenky voucher (který je součástí ceny vstupenky) na občerstvení, který může uplatnit ve venkovním krytém baru nebo v restauraci Občanské plovárny před, v přestávce a po skončení akce.

Jiné uspořádání prostoru hlediště

Firemní akce, prezentace, svatební obřady a jiné

Prostor šapitó scény lze využít také pro různé varianty firemních akcí, prezentací a večírků. Včetně využití profesionálního technického vybavení jeviště a hlediště, které lze vždy specifikovat dle přání klienta. Hlediště s kapacitou až 700 míst, lze upravit pro variantu privátní akce na sezení nebo stání.

Divadelní nebo koncertní představení

Exkluzivní VIP sektor

Ve vybraných divadelních představení a nebo koncertů mohou návštěvníci využít speciální VIP sektor s občerstvením. Akce obsahující tento speciální VIP sektor budou vždy vyznačena v seatingu a popisu jednotlivých představení prostřednictvím distributora vstupenek.

Další informace

Technické specifikace

V souboru ke stažení najdete základní specifikace jeviště a šapitó včetně základního technického vybavení. Technické uspořádání je vždy řešeno na základě typu představení. (Koncert, divadlo, muzikál, Firemní prezentace, svatební obřady apod.) Součástí je také produkční služba, kompletní zvukové a světelné technické odbavení dle akce, 22x divadelní port, zvukové HDD zařízení atd. LED obrazovka 25 m2, stavba židlí dle požadavku uspořádání do maximální kapacity, pořadatelská služba, backstage šatny a zázemí a více dle upřesnění.

Stáhnout PDF